Зручний розмір та вигідна ціна: бетонні кільця 10-6 від RGM group

Бажаєте швидко та якісно з мінімальними витратами облаштувати питний колодязь, систему водопостачання, невелику каналізацію? Компанія RGM group пропонує Вам зупинити свій вибір на бетонних кільцях 10-6.

П’ять переконливих «за» покупку бетонних кілець 10-6

Ціна. Зараз у клієнтів RGM group є унікальна можливість придбати кільця КС 10-6 за акційною ціною. Замість 790 грн потрібно сплатити лише 490 грн.

Розмір. КС 10.6 нестандартні бетонні кільця з діаметром 1000 мм та висотою 600 мм. Кільця виготовлені з бетону B15 (М200), без армування.

Варто зазначити, що КС 10-6 знаходяться у розряді кілець з «ходовими» габаритами. Та на відміну від решти кілець КС 10-6 – простіші в установці.

Кільце для колодязя КС 10-6 за своїми параметрами підходить для облаштування невеликих приватних комунікацій. Універсальність конструкції виробу дозволяє зробити горловину або ствол колодязя. Популярна сфера застосування цього елемента – це питні колодязі, невеликі каналізації та системи водопостачання.

Наявність. Кільця можна забирати одразу після покупки, не чекаючи на виготовлення. Компанія RGM group готова задовольнити будь-які потреби. 

Повна комплектація. У клієнтів RGM group є можливість придбати не лише кільця, а й усі необхідні комплектуючі: плити днища, плити перекриття, кільця опорні, залізобетонні люки.

Доставка. З компанією RGM group Ви зможете швидко замовити товар, та не турбуватися щодо доставки. Вам не потрібно шукати спецтехніку, наймати робітників. Ми доставляємо бетонні кільця маніпулятором зі стрілою вантажопідіймального крана. Перевага полягає в тому, що кільця опускаються відразу стрілою маніпулятора, що набагато знижує Ваші витрати на пошуки або замовлення іншої вантажопідйомної техніки для Вашого будівництва.

Не втрачайте можливість будувати швидко і якісно з вигодою для власного гаманця! Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та замовляйте бетонні кільця КС 10-6 від RGM group.