Зібрали одну із трьох ліній головної прогонової балки на мосту в Климентовому

Компанія “СУМИМОСТОБУД”, що входить до RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області активно продовжує роботи з реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у с. Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава.

Розпочали підготовку до монтажу головної прогонової балки – зібрали одну із трьох ліній. Наразі, уже здали монтажні роботи — болти і зварювальні роботи. Почали збирання другої лінії. Окрім цього закінчили улаштування монолітної плити на прольоті 0-3 зі сторони села Климентове. Таким чином, RGM group активно виконує доручення голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка по завершенню будівництва мосту до серпня цього року.

Нагадаємо, міст у с. Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту.

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у с. Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено заміну старих прольотів та об’єднано відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде 9,5 м!

Уже цього року ремонт об’єкту буде повністю завершено.