Зібрали дві із трьох ліній головної прогонової балки на мосту в Климентовому

ремонт на мосту в Климентовому

Продовжуємо роботи по складанню головної прогонової балки з реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у с. Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава.

Компанія “СУМИМОСТОБУД”, що входить до RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області уже виконала збирання двох із трьох ліній головної прогонової балки, виставивши їх на спеціальні монтажні балки, за допомогою яких конструкції будуть доставлені до свого прогону на мосту. Наразі триває збір третьої лінії головної прогонової балки.
Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами, адже завдяки тому, що компанія «СУМИМОСТОБУД» сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, ми маємо змогу і більш ретельно контролювати якість складових ремонту і пропонувати нашим замовникам більш вигідні умови.
Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за телефоном вказаним на сайті
Нагадаємо, міст у с.Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .
У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.
Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.
Уже цього року ремонт об’єкту має бути повністю завершено.