Займаємося бетонуванням швів між прогоновими балками на мосту у с.Климентове

Тривають роботи на мосту через річку Ворскла у с.Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава. Наразі, займаємося бетонуванням швів між прогоновими балками. До арматури між балками потім буде прив’язуватися арматурна сітка з якої буде формуватися монолітна плита.
Завершено демонтаж старих конструкцій ферм мосту, зробили спряження дороги і мосту за допомогою залізобетонних плит.
Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами, адже завдяки тому, що компанія «СУМИМОСТОБУД» сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, ми маємо змогу і більш ретельно контролювати якість складових ремонту і пропонувати нашим замовникам більш вигідні умови.
Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за номером: 050-407-78-79.
Нагадаємо, міст у с.Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .
У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.
Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.
Роботи з реконструкції мостового переходу виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.
Уже наступного року ремонт об’єкту має бути повністю завершено.