Замовляйте бетон і розчин у виробника!

Виробничі потужності “RGM group” представлені одразу кількома сучасними технологічними лініями, серед яких – бетонно-розчинний вузол, що дозволяє отримувати великий обсяг суміші та всі потрібні марки бетону.

Стаціонарний бетонний вузол компанії “RGM group” вважається класичним варіантом і відрізняється високою продуктивністю виробництва готового бетонного розчину на годину. Використовується як для поставок бетону на замовлення, так і для виробництва його для власних потреб “RGM group”,  серед яких цех по виробництво залізобетонних виробів (колодязні кільця, плити перекриття, прогонові балки, палі, тощо).
У 2019 році  “RGM group” провела модернізацію бетонно-розчинного вузла, що дозволило вийти на новий рівень виробництва бетонів згідно останніх вимог державних будівельних норм та вимог Замовників.
Суть полягає у переході з електромеханічної системи зважування матеріалів і ручного управління, на повністю автоматизований процес виробництва бетонних сумішей і розчинів, переводі вагових дозаторів на тензометричні датчики та встановлення датчиків вологості на інертні матеріали.
Це дозволило значно збільшити продуктивність і домогтися стабільної якості продукції. Таким чином, ми завжди можемо гарантувати нашим замовникам саме ту якість матеріалів та їх марку, за яку вони заплатили кошти. Окрім цього, модернізація бетонного вузлу дозволила вийти на новий рівень і нашому залізо-бетонному виробництву. Тепер наші вироби максимально відповідають вимогам стандартизації та мають кращі показники якості.

Експлуатаційні характеристики БРВ:

  • Продуктивність – від 14 до 18 м3/год.
  • Ємність складу цементу – 80 тонн.
  • Ємність складу наповнювачів – 600 м3 .
  • Встановлена потужність – 40 кВт.
На сьогодні, наша продукція користується значним попитом завдяки технологічним перевагам:
  • дотримується чітке дозування матеріалів при виробництві бетонних розчинів;
  • бетонні суміші відповідають всім показникам міцності, щільності, водо – і морозостійкості;
  • дотримання технології виробництва та комп’ютерний контроль гарантують якість характеристик матеріалів;
  • модернізовані лінії виробництва дозволяють виготовляти максимально однорідну суміш.
Для замовлення заповніть форму внизу сторінки. Замовлення буде виконано негайно!