Залізобетонні палі від RGM group – вдале рішення для надійного будівництва

Палі залізобетонні

Потреби сучасного ринку в якісних будівельних матеріалах постійно зростають. Наша компанія RGM group, орієнтуючись на регулярно зростаючий попит на залізобетонні вироби, необхідні для виробництва, пропонує бетонні палі різного призначення. Палі виготовляються в широкому діапазоні розмірів і підбираються залежно від конкретної будівельної ситуації.

Що таке залізобетонні палі?

За формою бетонні палі являють собою витягнутий по довжині монолітний залізобетонний брусок, що дещо нагадує олівець з прямими гранями. Ці залізобетонні вироби характеризуються квадратним перетином і гострим забивних кінцем. Така форма обумовлена ​​використанням бетонних паль в якості опорних стрижнів при зведенні фундаментів.

Виробництво ЗБВ для облаштування фундаментів

Область застосування паль – виключно створення опор для будівель і споруд найрізноманітнішого призначення. З їх допомогою облаштовуються пальові фундаменти і каркаси, що представляють собою єдино можливий варіант на піщаних і глинистих ґрунтах, слабкому і рухомому грунті. У регіонах з сейсмічно активним грунтом палі є незамінним фундаментних елементом. Використовують ці ЗБВ не для всіх споруд, а лише для багатоповерхового будівництва. Їх застосування суттєво прискорює хід будівництва, робить споруду міцнішою, надійної і міцної. Фундамент палі або каркас не тільки зміцнюють будова, але і запобігають появі тріщин внаслідок руху грунту.

Як можна придбати залізобетонні палі?

Наша компанія RGM group пропонує палі широкого розмірного ряду. Умови придбання і доставки цих ЗБВ лояльні, як для клієнтів, що працюють з нами безпосередньо, так і для посередників. Ми пропонуємо продукцію високої якості, яка абсолютно відповідає вимогам діючих нормативів.

Всі представлені на сайті компанії ціни на залізобетонні палі регулярно оновлюються і перевіряються. Наші співробітники допоможуть зробити попередній розрахунок замовлення, підрахувати вагу вантажу для транспортування, зорієнтують по термінах доставки та запропонують вам індивідуальну знижку.