Залізобетонні лотки та дорожні бордюри від RGM group!

RGM group турбується про якість та безпеку доріг Сумщини і тому займається виготовленням елементів водовідведення для автодоріг та дорожніх бордюрів. Елементи водовідведення, які виготовляє RGM group представлені в наступних найменуваннях: прикрайкові та телескопічні лотки. Це необхідні елементи для автомобільного будівництва та реконструкції доріг. Саме завдяки їм налагоджується система водовідведення дощової води за територію дороги, щоб запобігти підмиванню дорожного полотна, виникненню на ньому калюж і застоювання води.

Елементи водовідведення,які використовуються при будівництві та реконструкції автодоріг повинні повністю відповідати параметрам і характеристикам зазначеним у технічній документації, оскільки повинні прослужити тривалий період часу в агресивних для бетонних виробів умовах і при великих механічних навантаженнях, на який розрахована експлуатація автодороги при її будівництві. 

Компанія RGM group ретельно слідкує за тим, щоб елементи водовідведення від виготовлялися під суворим контролем якості використовуваних матеріалів і технологічного процесу, що в свою чергу дає можливість з упевненістю сказати про те що лотки телескопічні, лотки прикрайкового і інші водовідвідні елементи нашого власного виробництва повністю відповідають якісним нормам і прослужать не один десяток років.

Також ми пропонуємо до вашої уваги ще одну частину зливової системи автодоріг – дорожні бордюри. 

Наші спеціалісти виробляють бордюрні камені з якісного бетону методом вібропресування. Він забезпечує виробам підвищену міцність, морозо- та вологостійкість, стійкість до механічних пошкоджень та різких перепадів температур, а також довговічність.

RGM group завжди стоїть на варті якості будівництва доріг Cумщини!