Залізобетонні кільця від RGM group: обираємо оптимальний розмір – для вашої потреби

Будівництво інженерних комунікацій не обходиться без залізобетонних кілець. Компанія RGM group пропонує широкий перелік їх розмірів, що дозволяє оптимально вирішити будь-які завдання.

Залізобетонні кільця яких розмірів для чого використовують?

КС 10-9

Внутрішній перетин – 100 см

Висота – 89 см

Бетонні кільця КС 10-9 – основний конструкційний елемент колодязів і септиків з бетонних кілець. Висота кільця дорівнює 89 см, що при діаметрі в 1 метр, дозволяє вміщати до 680 літрів води або стоків побутової або дощової каналізації. Стандартна висота дозволяє побудувати, наприклад, одну з ємностей септика, об’ємом 2000 літрів, використавши три кільця КС10-9.

Однак, основним напрямком використання метрових залізобетонних кілець є улаштування дренажних колодязів і оглядових споруд для різних лінійних систем комунікацій – від провідних підземних ліній зв’язку до каналізаційних колекторів.

У приватному ж будівництві, цей тип колодязних кілець, розміри яких роблять їх вельми зручними в монтажі, знайшов своє застосування як елемент різних дренажних систем – від приймальних ємностей зливової каналізації, до цілком достатніх для невеликої сім’ї дренажних колодязів – споруд без дна, в які здійснюється перелив з септика висвітлених побутових каналізаційних стоків.

КС15-9

Внутрішній перетин – 150 см

Висота – 89 см

Даний тип бетонних кілець є основним типорозміром, який застосовують для будівництва колодязів і септиків з діаметром 1,5 метра. Внутрішній об’єм одного кільця дозволяє приймати до 1500 літрів стоків побутової каналізації, що дозволяє сформувати з трьох залізобетонних кілець цілком містку ємність септика на 4500 літрів. Цього цілком достатньо для сім’ї з 3-4 осіб (при наявності другого елементу септика з бетонних кілець – дренажного колодязя або поля фільтрації).

Також, значний обсяг дозволяє будувати відмінні колодязі для питної води. Запас води в такому колодязі майже гарантовано буде достатнім для забезпечення житлового будинку навіть зі збільшеним водоспоживанням щодо загальноприйнятих норм. Висота кільця – 89 см спростить монтаж колодязя.

В цілому, цей тип бетонних кілець є найбільш популярним – більшість забудовників вибирають саме цей типорозмір. До безперечних позитивних моментів такого вибору, безсумнівно, варто віднести ідеальне поєднання розмірів бетонних кілець, його ваги (1 тонна, що дозволяє здійснювати будівництво септика, наприклад, за допомогою вантажопідйомного механізму автомобіля – маніпулятора), і доступної ціни.

КС 20-9

Внутрішній перетин – 200 см

Висота – 89 см

Це можуть бути різні елементи септиків з бетонних кілець, колодязі з питною водою, дренажні колодязі протяжних систем зливової каналізації та багато інших. Значний внутрішній обсяг одного кільця (він становить 2800 літрів) дозволяє споруджувати бетонні септики і колодязі, розраховані на приймання значної кількості стоків. 

Стандартна схема споруди з трьох бетонних кілець КС20-9 має корисний об’єм 8400 літрів, такий бетонний септик цілком здатний обслуговувати приватний будинок з великою кількістю точок водозбору, а очищення такого септика буде необхідне лише раз в кілька років (при наявності дренажного колодязя або поля фільтрації).

Компанія RGM group реалізує бетонні кільця з усіма необхідними комплектуючими. У нас ви можете придбати відповідного до кілець розміру:

  • Плити днища
  • Плити перекриття
  • Опорні кільця
  • Залізобетонні люки

Увага! Зараз у клієнтів RGM group є унікальна можливість придбати й кільця КС 10-6 (без армування) за акційною ціною. Замість 790 грн потрібно сплатити лише 490 грн.

Варто зазначити, що КС 10-6 також, як і КС 10-9 знаходяться у розряді кілець з «ходовими» габаритами. Та на відміну від КС 10-9, КС 10-6 – простіші в установці.