З турботою про дітей!

RGM group продовжує підтримувати та щиро вірити в успіх юних сумчан, активно співпрацюючи з Академією вільної боротьби Юрія Голуба.

Дуже важливо, щоб сумські дітлахи відчували себе справжньою родиною в Академії, а RGM group  створює для цього всі необхідні умови – від ремонту спортивної зали, де займаються наші з вами діти до закупки спортивного інвентарю та форми.

Цього разу юні спортсмени стали власниками приємних подарунків  – фірмових кепок та брендованих еко-сумок. Разом з Академією вільної боротьби наша компанія дбає не лише про здоров’я та розвиток дітей, а й долучається до захисту навколишнього середовища.

Поліетиленові пакети, які масово використовуються з 70-х років минулого століття, завдають непоправної шкоди екології. Тому RGM group турбується про оточуюче середовище та закупила сумки з екологічно чистого текстилю. До речі, це не лише безпечно, а й зручно. Переконані, співробітники компанії та батьки юних спортсменів оцінять практичний, стильний, а головне безпечний подарунок.

Продовжуємо піклуватися про дітей та оберігати навколишнє середовище!