З любов’ю, «Сумимостобуд»!

Нещодавно ми закінчили об’єкт у селі Копійки Великописарівського району. Саме там наші мостовики зробили мостовий перехід через струмок, яким тепер щодня безпечно користуються українці.

Але ж хто саме 3 місяці наполегливо і далеко від дому зводив для нас комфортний та безпечний міст? Тож давайте знайомитися з командою професіоналів!
Виконроб і «головнокомандуючий» нашої мостобудівної армії – Сергій Онопко. Разом із ним – Віталій, Дмитро, Олександр, Володимир, Ігор, Олександр та Олег.
“Наймолодші у нашій команді Дмитро та Олег – їм по 21, а ось найстаршому Ігорю – 59. Але ми якось ніколи не відчували різниці у віці, принаймні не у роботі – до кожного ставимося з належною повагою. Думаю, у цьому і є запорука успішної роботи нашої команди”, – зізнається виконроб Сергій Онопко.
Такою командою наші чоловіки збудували не один міст! У 2020 році дружно працювали у селі Шевченковому, Кімличці та у смт Недригайлові. Зізнавайтеся, хто з цих країв і вже встиг оцінити нашу роботу
Разом ці чоловіки пройшли чимало випробувань – і спекою, і холодом, непростими завданнями у роботі та віддаленістю від родин. Та попри це, вони продовжують зводити нові мости на Сумщині, аби одного разу взяти сина за руку і сказати: «Цей міст, синку, збудував твій тато»!
Лише подивіться на цей надпис «Сумимостобуд», який хлопці вивели після першого снігу!
Пишаємося нашими людьми, які готові за будь-яких обставин майстерно виконати свою роботу за вдалим жартом та щоденною підтримкою. Як співається в одній відомій пісні: «Главней всего – погода в доме!»