Якщо бетон – то тільки від RGM group!

Бетон Суми

RGM group – лідер виробництва високоякісного важкого бетону з 18-річним досвідом на будівельному ринку Сумщини.

До виробничих потужностей компанії входять два заводи з технологічно вивіреними процесами виробництва, які забезпечують відповідність фізико-механічних властивостей бетону всім нормам ДСТУ. Кожен етап виробництва бетону супроводжується лабораторним контролем якості: від вхідної сировини до готового продукту. 

Під брендом RGM group виробляється широкий асортимент бетонних розчинів. Ми готові запропонувати товарний бетон саме того класу, марки та ступеня рухливості, морозостійкості й водонепроникності, які потрібні на Вашому будівництві.

З використанням бетону компанії RGM group зведені приватні будинки, багатоповерхові житлові комплекси, адміністративно-торговельний розважальний комплекс по вул. Воскресенській, 12/1, оздоровчий та адміністративно-торговельний комплекс з підвищеними вимогами безпеки і надійності по вул.1-шій Набережній р. Стрілки, 9.

Будуються дороги у місті Суми та області. Зведені мости у селах Климентове, Заруцьке, Люджа, Ведмеже, Чупахівка, Спірне, Кириківка.

Бетонні заводи RGM group здатні задовольнити будь-які будівельні потреби. Гігант виробництва Göker StationMix-120 – це до 120 м³/год товарного бетону. Ми можемо повністю забезпечити бетоном будівництво торгового центру всього за три дні.

Завдяки автопарку власних автобетонозмішувачів та розумній логістиці продукція завжди доставляється виключно в обумовлені терміни.

Отримуйте саме ту якість та марку товарного бетону, за які Ви заплатили кошти.

Будуйте якісно – будуйте з RGM group!