Якість ремонту дороги Батурин-Конотоп-Суми високо оцінив помічник нардепа Ігоря Васильєва

Триває ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-61 Батурин-Конотоп-Суми на окремих ділянках км 113+530 — км 116 + 070 та км 123+597 — км 126+039. Роботи виконує компанія «РОАД КОНСТРАКШН», що входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.
Наразі вже укладено 1500 метрів нижнього шару покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші типу А товщиною 10 сантиметрів
Оскільки кошти на ремонт дороги виділяються в рамках президентської програми «Велике будівництво», то хід робіт перебуває на контролі як в обласної влади, так і в народних депутатів, які сприяли виділенню коштів із державного бюджету. Зокрема, цього тижня з ходом робіт на дорозі ознайомився Віталій Сахнюк – помічник народного депутата Ігоря Васильєва, який представляє у Верховній Раді 158 виборчий округ (центр Білопілля) від партії «Слуга народу».

«До народного депутата Ігоря Вальєва надходили чисельні звернення зокрема від жителів Ульянівки щодо поганого стану дороги на ділянці Батурин-Конотоп-Суми. Добре, що зараз ми можемо вирішити цю проблему. Позитивно вражений якістю робіт, які виконує ТОВ “Роад Констракшн”.

Незважаючи на те, що за проектом здійснюється поточний середній ремонт – в реальності все виглядає як під час капітального ремонту, відчувається фундаментальний підхід підрядника. Був повністю знятий старий шар дорожнього покриття, вирівняна основа, на даному етапі вже прокладені перший шар “фінішного” (нижнього шару) покриття. Під час виконання робіт використовують сучасну техніку. Упевнений, дане покриття зможе витримати велике навантаження та послужить для жителів багато років».

Нагадаємо, у рамках ремонту дороги Батурин-Конотоп-Суми будуть виконані наступні основні роботи:
– планування відкосів земляного полотна;
– за допомогою дорожньої фрези — виправлення профілю із додаванням піщано-щебеневої суміші;
– влаштування нижнього шару покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші типу А товщиною 10 сантиметрів;
– влаштування верхнього шару покриття із гарячої асфальтобетонної суміші типу ЩМА-20 товщиною 5 сантиметрів;
– улаштування дорожнього корита;
– укріплення узбіч;
– встановлення дорожніх знаків;
– улаштування горизонтальної дорожньої розмітки.
Термін виконання — протягом місяця.

Для виконання ремонту компанія «РОАД КОНСТРАКШН» використовує власний автопарк спецтехніки, а також будівельні матеріали власного виробництва, що дає змогу пропонувати більш вигідні умови для Замовника і гарантувати якість виконання робіт.