Якісний бетон від RGM group: ми доставляємо бетон за всіма правилами

У компанії RGM group Ви можете замовити якісний важкий бетон марок від М100 до М400 у будь-яких об’ємах. Ми маємо налагоджене виробництво у Сумах та гіганта продуктивності – завод Göker StationMix-120 у смт Степанівка.

Ми дотримуємося чіткого дозування матеріалів при виробництві бетонних розчинів, що забезпечує їх однорідність. Бетонні суміші відповідають всім показникам міцності, щільності, водо- і морозостійкості.

Хочемо застерегти своїх клієнтів, що у випадку з бетоном, потрібно враховувати, що властивості продукції залежать не тільки від виробничого процесу. Укладання бетонної суміші проводиться після доставки матеріалу на об’єкт будівництва. Отож перевезення бетону має безпосередній вплив на якість матеріалу. Тому в RGM group питанню транспортування приділяють окрему увагу.

Ми доставляємо бетон згідно з усіма прийнятими нормами, враховуючи індивідуальні умови доставки: дальність перевезення, погодні умови, особливості транспортного засобу та інше.

Правила перевезення бетону від RGM group

Головне, не допустити розшарування розчину, коли важкі фракції наповнювача і в’яжучий компонент осідають на дно, а нагорі залишається цементне молоко, та доставити товар до початку хімічної реакції, коли бетон почне схоплюватися. На це дається не більше 45 хв.

У момент укладання бетону, матеріал повинен мати жорсткість і рухливість, яка відповідає заданим вимогам. Інакше – брак. Надалі неякісний бетон може призвести до серйозних проблем: конструкція може розтріскатися і не витримати експлуатаційні навантаження.

Основні правила транспортування бетону:

  • Фахівці RGM group розраховують час і маршрут слідування транспортної техніки. Аби товар доїхав без погіршення якості, ми враховуємо погодні умови, дальність перевезення, марку бетону. За необхідності пропонуємо додати пластифікатори, протиморозні добавки та інші спеціальні компоненти. Так продукція повністю відповідатиме проєктним вимогам замовника
  • Для транспортування товарного бетону ми не використовуємо бортові самоскиди. Адже це призводить до розшарування розчину, утворення цементного молока і застигання продукції при високих температурах.
  • На об’єкті будівництва повинна бути організована подача суміші до місця бетонування. Якщо неможливо підігнати транспорт досить близько для організації прямої подачі, можна скористатися стаціонарним бетононасосом або автобетононасосом.
  • Ємності автобетонозмішувачів очищаємо і промиваємо після кожної робочої зміни і в разі перерв у транспортуванні більше 1 години

Важливо! Необхідно звести до мінімуму перекладання бетону з одного місця в інше до моменту укладання, щоб уникнути розшарування та раннього схоплювання.

Спецтехніка RGM group для доставки бетону

В автопарку спецтехніки RGM group автобетонозмішувачі об’ємом 5 м³ до 9 м³. Використання міксерів забезпечує збереження ключових показників якості бетону до моменту його прийняття.  

Такий метод транспортування дозволяє зробити доставку зручною:

  • Постійне перемішування виключає розшарування суміші та утворення цементного молока
  • Високий ступінь мобільності автотранспорту

Якщо Вам потрібен якісний бетон з доставкою за всіма правилами, телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та замовляйте бетон від RGM group.

Ми організовуємо транспортування бетону прямо до місця бетонування без зайвих труднощів. У нас ви отримуєте гарантію якості, першокласний сервіс і ціни від заводу-виробника.