Як це зроблено: бетонні кільця від RGM group

Залізобетонні кільця користуються значним попитом як у приватному секторі, так і серед будівельних організацій. Така популярність зумовлена цілим рядом переваг такого виду продукції.

Головне, що септики, колодязі, водопровідні, каналізаційні, газопровідні мережі з бетонних кілець будуть служити десятки років, при цьому без регулярного обслуговування.

Та таке твердження справедливе лише для якісної продукції! Приклад такої – залізобетонні кільця від компанії RGM group. Чому? Відповідь криється в якісній сировині та дотриманні технології процесу виробництва.

Як виготовляють залізобетонні кільця в компанії RGM group 

Для виробництва залізобетонних кілець на виробництві використовують віброформи.

Віброформи дозволяють досягти максимальної щільності розчину за рахунок вібрації під час заливки в форму. Це підвищує водонепроникність продукції, так як кількість повітряних пір в конструкції бетону зменшується. Заодно підвищується і морозостійкість матеріалу.

Залізобетонне кільце, в залежності від розмірів, може важити від 600 до 1500 кг. Тому наше виробництво оснащене мостовим краном.

Виготовляють дані вироби зі спеціальної суміші з такими складовими:

  •         пісок
  •         щебінь
  •         вода
  •         цемент високої марки

Суміш подається в бетонно-розчинний вузол, де вона доводиться до однорідності.

Як матеріал армування, використовується металевий дріт товщиною 6,5 мм.

Металевий каркас розташовують в віброформі таким чином, щоб декілька металевих стрижнів виходили за межі опалубки, виконуючи роль вушок. Вони використовуються для зачепа вантажопідйомним механізмом, щоб витягти кільце з форми і для його подальшого транспортування.

Після заливки розчину в форму, кільце витягується з форми і переміщують на відкритий майданчик до повного застигання.

Асортимент залізобетонних кілець та комплектуючих від компанії RGM group

Залізобетонні кільця:

КС-10.9 – це кільце діаметром 1 метр і висотою 90 см.

КС-15.9 – це кільце діаметром 1,5 метра та висотою 90 см.

КС-20.9 – це кільце діаметром 2 метри та висотою 90 см.

Комплектуючі:

Під кожен розмір кілець ми пропонуємо відповідний набір: плити перекриття (ПП 10, 1ПП 15, 1ПП 20) та плити днища (ПН 10, ПН 15, ПН 20).

Також в асортименті маємо позиції: кільце опорне КО-6 та люк залізобетонний.

Сфера застосування бетонних кілець та комплектуючих

Бетонні кільця

Використовуються при будівництві очисних колекторів, септиків і систем каналізаційних стоків. Будівництво колодязів з них обходиться дешевше, ніж цегляна кладка. Також бетонні кільця йдуть у будівництво водопровідних, каналізаційних і газопровідних мереж.

Плити перекриття для колодязів

Доповнюють залізобетонні кільця. Встановлюється на останнє залізобетонне кільце, що дозволяє захистити колодязь від проникнення непотрібної вологи і служить опорою. Плита перекриття захищає колодязь від забруднень і убезпечує від нещасних випадків.

Плити днища

Доповнюють залізобетонні кільця. Застосовуються в тих випадках, коли потрібне тверде дно колодязя. Оскільки все навантаження від маси кілець концентрується на днищі, такі вироби виготовляються з більш високої марки бетону.

Кільце опорне

Елемент формування горловини колодязя, необхідний для вирівнювання рівня оглядового люка відносно рівня дорожнього покриття в ході виконання будівельних і/або ремонтних робіт на всіх видах зливової, промислової, господарсько-побутової каналізації.

Люк залізобетонний

Призначений для накриття оглядових отворів інженерних колодязів. Запобігає потраплянню в колодязь сторонніх предметів, сміття, бруду стоків. Антивандальні.

Обирайте якісне – обирайте продукцію компанії RGM group!

Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте нам за номером +38 (050) 356-2605