Виробництво тротуарної плитки

RGM group має серед своїх активів різні виробництва, у тому числі й Завод з виготовлення ФЕМ (фігурних елементів мощення, по-народному – тротуарної плитки). У 2019 році Компанія інвестувала значні кошти у розвиток нової та унікальної для Сумщини лінії з виробництва тротуарної плитки та інших бетонних виробів.

RGM group організувала повний цикл виробництва, починаючи від закупівлі сировини до реалізації і поставки готової плитки замовнику. Високопродуктивна автоматична лінія на базі вібропреса VPS-600 виготовляє тротуарну плитку, бордюри, блоки стінові методом напівсухого вібропресування. До того ж, ми закупили додаткову ексклюзивну насадку «colormix», яка імітує вироби під натуральний камінь. Виготовляємо понад 600 м2 тротуарної плитки в день різноманітних форм, кольорів та фактур.

Будівельні бригади RGM group успішно уклали тротуарні доріжки:

  • у сквері ім. І. Ф. Федько
  • на території Сумського будівельного коледжу
  • на вулицях Набережна р. Стрілки, Іллінська, Петропавлівська та інші.

Тепер автоматична лінія випускає готовий продукт ще більш міцним і якісним. Масштабне виробництво фігурних елементів мощення забезпечує якісною продукцією приватних і державних замовників. У комплекті з плиткою поставляємо дорожній і парковий бордюр, дорожні лотки.

Інноваційне та технічне обладнання сприяє розвитку економіки та благоустрою Сумщини.