20211122_141717

Один із ключових напрямків діяльності компанії RGM group – виготовлення високоякісного важкого бетону. З нашого бетону будують мости!

Продукт компанії RGM group – це результат:

  • Роботи команди професіоналів. 18 років досвіду на будівельному ринку бетону та залізобетонних виробів
  • Технологічно вивіреного процесу виробництва, який забезпечує відповідність фізико-механічних властивостей бетону всім нормам ДСТУ, що підтверджують відповідні атестати виробництва
  • Лабораторного контролю якості робіт та продуктів на усіх етапах виконання замовлення.

Компанія RGM group виготовляє всі необхідні для будівництва марки товарного бетону та будівельні суміші.

На виробництвах забезпечується максимально точне дотримання рецептури для досягнення заданих властивостей бетону. Технологічний процес контролюється на всіх етапах, тому на виході отримуємо продукт, який повністю відповідає вимогам ГОСТу.

Виробничі потужності:

Стаціонарний бетонний завод GÖKER StationMix-120 з продуктивністю – для бетону – 120 м³/годину, для щебенево-піщаної суміші – 150 т/годину в смт Степанівка, вул. Робітнича, 8

Наш стаціонарний бетонний завод – це новий виток бізнесу в сфері товарного бетону і ЗБВ на Сумщині. Це передова якість та продуктивність у нашому регіоні. Потужності заводу забезпечують активне ведення бізнесу з продажу товарного бетону та будівництва масштабних об’єктів.

Стаціонарний бетонний вузол з продуктивністю – від 14 до 18 м3/годину у м. Суми.

БРВ пройшов модернізацію та переведений з електромеханічної системи зважування матеріалів і ручного управління, на повністю автоматизований процес виробництва бетонних сумішей і розчинів. Вагові дозатори переведені на тензометричні датчики та встановлені датчиків вологості на інертні матеріали. Це дозволило значно збільшити продуктивність і домогтися стабільної якості продукції.