Вибухові ціни на бетон!

Бетон – незамінна складова сучасного будівництва. Він являє собою суміш з трьох складових – води, піску і цементу. Змішані в певних пропорціях, вони здатні при застиганні утворювати міцну, монолітну масу.

Сфера застосування бетону дуже широка. Це і заливка фундаменту, благоустрій доріжок, вирівнювання підлоги, монолітні роботи. Для здійснення робіт зазвичай  потрібні дуже великі обсяги бетонної суміші, і самостійно змішати її не завжди є можливим. Значно простіше замовити готовий бетон. Для замовлення в нашій компанії RGM group, доступний бетон різних марок, в тому числі і бетонні суміші з додатковими добавками, які роблять розчин міцніше і дарують йому особливі властивості.

Марка бетону позначається літерою «М» і цифрою. Чим ця цифра більше, тим вище і міцніше вважається марка бетону. Одночасно з цим зростає і вартість бетону. Замовляти бетон найвищої марки не завжди доцільно, так як це може призвести до необґрунтованої переплати. Слід чітко розуміти, для яких цілей буде використовуватися бетон, і в залежності від цього вибирати його марку.

Марки бетону варіюються в діапазоні від М100 до М500 з кроком в 50 одиниць. Бетон М100 рідко користується попитом, так як використовується тільки для підготовчих робіт. М150 відмінно підійде для заливки фундаментів для невеликих приватних будинків і малих архітектурних форм, облаштування доріжок і відмосток.

М200-М250 використовують для глибоких стрічкових фундаментів. Ця марка також застосовується в промисловому виробництві. Такий бетон використовують для виготовлення дорожніх плит, сходових прольотів, кілець для каналізаційних колодязів.

Марки бетону, починаючи з М300 і вище, використовуються при проведенні масштабних ремонтних робіт, будівництві багатоповерхових будівель, мостів, доріг.

Доставка бетону здійснюється в спеціальних автомобілях – бетоновозах. На платформі такого автомобіля закріплюється спеціальна ємність, в яку заливається свіжий бетонний розчин. Ємність обладнана спеціальним пристроєм – міксером, який постійно перемішує бетон, не дозволяючи йому застигати. Завдяки цьому, навіть після тривалого транспортування, бетон прибуває до замовника в стані свіжоприготовленної суміші і доставляється на об’єкт повністю готовим до використання.

Наша компанія RGM group потурбувалася про своїх улюблених покупців і підготувала парад шалених знижок на бетон усіх марок за умови оптової закупівлі. Інформацію про умови спеціальної пропозиції дізнавайтесь тут, або за телефоном +38 (050) 356-2605