В рамках програми «Велике будівництво» відкривається міст у Климентово  

4 серпня 2020 року в рамках загальнонаціональної програми Президента України та Уряду «Велике будівництво» відбудеться урочисте відкриття мосту в с.Климентово на Охтирщині. Наразі проходять випробування реконструйованого мостового переходу на а/д національного значення Н-12 Суми-Полтава.

ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, завдяки фінансовій підтримці з боку держави запускає сучасний та безпечний міст через річку Ворскла. Роботи велися під контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Загалом міст у с. Климентово через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився у аварійному стані і потребував капітального ремонту. Стан мостового переходу був критичний і визнаний як обмежено працездатний, або за класифікацією ДБН В.2.3-6-2002 – непридатний для нормальної експлуатації.

Щоб якісно збудувати для жителів Сумщини та всієї України безпечний міст, керівництво ТОВ «Сумимостобуд» запрошувало доктора інженерних наук, викладача Дрезденського транспортного університету та відомого інженера-мостобудівника Німеччини Андреаса Райхельта. Відомий мостобудівник підкреслив європейську технологію мостобудування на Сумщині та високий рівень власних виробничих потужностей компанії, які відповідають всім державним стандартам. До того ж, будучи сертифікованим інженером з виробництва бетону, експерт наголосив, що RGM group, як виробник бетону, дотримується всіх технології його виготовлення і застосування в будівельно-ремонтних роботах.

«Наразі компанія поставила правильний вектор розвитку мостобудування в області. Ми збудували для жителів Сумщини та гостей нашої області надійний міст, який розташований на автошляху національного значення та сполучатиме регіони України, об’єднуючи всіх жителів країни та її гостей. Тепер подорожі нашим краєм стануть комфортними, приємними, а головне безпечними. Ми будуємо мости, які поєднують», – прокоментував керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб.