У вас є завдання – у нас є рішення: послуги спецтехніки від компанії «RGM group»

Залишилося зовсім трішки та наступить весна. Разом з нею розпочнеться й новий будівельний сезон 2021. Та доки не настала гаряча пора на оренду спецтехніки для дорожньо-будівельних робіт, компанія «RGM group» пропонує своїм клієнтам техніку, робота якої актуальна уже сьогодні.

Якщо є необхідність в очищенні території від снігу, прибиранні будівельного сміття, викопуванні траншей і котлованів, ваші потреби зможуть задовольнити екскаватори-навантажувачі JCB 3CX, 4CX, JCB 110 W Hydradig, екскаватор гусеничний JCB JS 205 LC.

Незамінними помічниками на будмайданчику стануть навантажувачі: JCB 270, SEM 656, фронтальні навантажувачі Petronick та Т-156.

Провести грейдурування доріг допоможуть наші автогрейдери. До речі, минулої осені ми оновили парк спецтехніки новим автогрейдером SEM 919.

Не втрачають своєї актуальності й самоскиди. Самоскидна техніка застосовуються для перевезення навалювальних чи сипучих, або інших вантажів, придатних для вивантаження через перекидання з кузова. Компанія «RGM group» пропонує самоскиди вантажопідйомністю до 35 т.

Допомогти перевезти буквально все зможуть трали. Вони використовуються в тих випадках, коли звичайний вантажний транспорт не здатний впоратися з покладеними на нього функціями. Такий спеціалізований вантажний тягач з платформою замість кузова і низькою рамою пускається в дію в різних господарських галузях для перевезення дуже великих або негабаритних вантажів. Трали автопарку компанії здатні перевозити вантажі до 25 т.

Кожен день ми вдосконалюємо наші послуги, пропонуючи оренду будівельної техніки у зручний для вас час. Зверніться до «RGM group» – і отримайте спецтехніку, оренда якої стане для вас вигідною інвестицією.

Ми працюємо для вас. Не зволікайте, телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605.