У компанії RGM group запрацював на повну потужність формувальний полігон залізобетонних виробів

Продукцію ЗБВ можна зустріти буквально на кожному кроці нашого життя, і воно не дивно.

Із залізобетону зводять такі потужні конструкції як мости, тунелі, панельні будинки. Будують водопровідні, каналізаційні та газопровідні мережі, промислові об’єкти.

Не обійтися без залізобетонних виробів й власникам домогосподарств, які облаштовують фундаменти, стіни підвалів, фільтраційні колодязі, вигрібні ями, водозбірники дощової води, септики.

Використання залізобетонних конструкцій настільки широке, що наша компанія щороку розширює асортимент виробів та пропонує своїм клієнтам:

  •   Палі мостові
  •   Плити мостові/дорожні
  •   Фундаментні блоки
  •   Бетонні кільця
  •   Плити перекриття для колодязів
  •   Плити днища

З настанням довгоочікуваного тепла формувальний полігон залізобетонних виробів компанії RGM group запрацював на повну потужність.

Завдяки проведеній у 2019 році  модернізації бетонно-розчинного вузла ми вийшли на новий рівень виробництва бетонів та залізобетонних виробів згідно з останніми вимогами державних будівельних норм.

Тепер наші вироби максимально відповідають вимогам стандартизації та мають кращі показники якості. Підтвердженням цього є висновок ООВ ДП «Сумистандартметрологія», яке 2020 року надало компанії RGM group сертифікат відповідності на палі забивні залізобетонні. 

Зазначимо, що крім уже готової залізобетонної продукції ви можете замовити у нас бетон, цементний розчин різних марок та цементно-піщані суміші.

Щомісячно ми доставляємо нашим клієнтам понад 3 000 м³ бетону.

Компанія RGM group гарантує замовникам саме ту якість матеріалів та марку розчину, за яку вони заплатили кошти.

Зателефонуйте нашим менеджерам за номером +38 (050) 356-2605. Повідомте про обрану вами продукцію і дізнайтеся усі подробиці.