Цемент для фахівців і не тільки!

Не обов’язково наймати умільців, щоб зробити стяжку, новий квітник або декоративну водойму. Досить використовувати якісний цемент, прикласти велике бажання і насолоджуватися результатами своєї праці.

Використання цементу надає необмежені можливості як для професійного будівельника, так і початківця. Цемент, який ми пропонуємо, гарантує кожному споживачу якісний результат.

Декоративна водойма своїми руками

Мрієте про декоративну водойму у своєму дворі? Не обов’язково купувати готову, спробуйте зробити її самостійно. Почніть з бетонної основи, потім, за допомогою цементу марки М400, залийте стіни і дно басейну. В бетонний розчин додайте водовідштовхувальні мастики, щоб забезпечити високий рівень гідроізоляції. Залишився останній штрих – декорування плиткою, мозаїкою або керамікою.

Відмостки навколо колодязя

Щоб ґрунтова вода не потрапляла в колодязь, навколо нього укладають цементні відмостки. Спершу на стінки конструкції наноситься ізолюючий шар: бітумна мастика, а поверх неї декілька шарів рулонного гідроізолятору. І на фініші все заливають цементним розчином, в який можна додати клей ПВА або інший скріплюючий матеріал.

Прикрашаємо квітники

Квітники з природного каменю виглядають дуже естетично і оригінально. Щоб надійно зафіксувати камені, досить з внутрішньої сторони нанести цементний розчин і зробити дренажні отвори для стоку води.

Створюємо доріжки всередині двору

Цемент багатофункціональний матеріал, з його допомогою легко створити стильні, і що найголовніше, недорогі доріжки. Досить викопати траншею, засипати дно піском, укласти армуючу сітку і залити все цементним розчином. Такі доріжки можете сміливо і довго експлуатувати.

Робимо тротуарну плитку

Приклавши трохи зусиль, можна в домашніх умовах виготовити ексклюзивну тротуарну плитку, виклавши нею доріжки і майданчики всередині двору. Для цього в підготовлені форми заливають розчин з цементу марок М500 та М400, води, піску і дрібнофракційного щебеню.

Всі компоненти для виготовлення плитки ви можете купити у нас з доставкою. Також в наявності бордюри, якими можна якісно зафіксувати плитку і надати доріжкам естетичний вигляд.

Ваші можливості обмежені тільки фантазією

З використанням цементу можна виготовляти скульптури, горщики, надміцні блоки, бордюри і т.д.  Для того, щоб ви могли сміливо втілити свої творчі мрії в життя, ми пропонуємо вам якісний і високоміцний цемент М400 і М500, який ви можете купити як насипом, так і мішками по 25 або 50 кг.

Будуємо масштабно

Якщо ви забудовник і точно знаєте, яку марку цементу і в яких ремонтно-будівельних роботах використовувати, ми запропонуємо вам широкий асортимент якісних цементів, а також програми лояльності, які дозволять при великих обсягах отримати мінімальну вартість за тону.

Хочете будувати тільки міцні і надійні фундаменти, робити якісні стяжки і рівні підлоги, ми доставимо вам матеріали прямо на об’єкти в потрібному обсязі.  На всю продукцію є сертифікати якості і гарантія.

Замовляйте тільки якісний сертифікований цемент, який служитиме десятиріччями!