Тротуарна плитка від RGM group: формуємо чергу на передзамовлення – будь першим!

В RGM group стартує передзамовлення на тротуарну плитку для тих, кому не подобається чекати, а роботи потрібно почати вже з настанням першого тепла.

Тротуарна плитка – вибір дорожнього покриття, що багаторазово окупає себе. Вона радуватиме ефектним привабливим виглядом та відмінним станом протягом довгих років. Поспішайте зробити передзамовлення за цінами 2021 року!

Зробіть передзамовлення тротуарної плитки від RGM group уже зараз та отримайте:

Широкий вибір продукції – Ви обираєте саме ту тротуарну плитку, яка Вам потрібна, а не задовольняєтеся залишками зі складу.

Торішня ціна – щороку навесні ціни на сезонні матеріали починають зростати. Зазвичай ціна збільшується на 15–20%. Якщо ситуація на ринку нестабільна, то передбачити збільшення цін стає неможливим зовсім. Узимку купити тротуарну плитку можна, не переплачуючи.

Не потрібно турбуватися про місце для зберігання тротуарної плитки – Вам не потрібно думати, де складати та зберігати тротуарну плитку взимку. Ви купуєте тротуарну плитку сьогодні, а отримуєте вже з початком нового будівельного сезону у зручний для Вас час.

Бажаєте придбати якісну тротуарну плитку за вигідною ціною у Сумах? Обирайте компанію-виробника RGM group

Компанія RGM group організувала повний цикл виробництва тротуарної плитки, починаючи від закупівлі сировини, виробництва фігурних елементів мощення на власній лінії й до реалізації та постачання готової плитки замовнику.

Високопродуктивна автоматична лінія на базі вібропреса VPS-600 виготовляє тротуарну плитку, бордюри, прикрайкові лотки, лотки водовідвідні методом напівсухого вібропресування. У нас широкий вибір форм та кольорів.

Телефонуйте та замовляйте тротуарну плитку від RGM group: +38 (050) 356-2605.