Тротуарна плитка «Подвійне Т» вражає грою кольорів

Тротуарна плитка "Подвійне Т"

Продовжуємо вас інформувати про асортимент тротуарної плитки від RGM group. Цього разу демонструємо вам оригінальний дизайн та неймовірну надійність «Подвійного Т» (друга назва цієї тротуарної плитки – “Котушка”).

Форма плитки цікава не лише з точки зору дизайнерського оформлення майданчиків, а й завдяки ефективному замковому зчепленню окремих плиток між собою, що сприяє високим експлуатаційним показникам.

Цього року «Подвійне Т» буде розміром 200х160мм та товщиною 60 мм. Поспішаємо вам повідомити, що компанія урахувала смаки та уподобання наших клієнтів і розробила серію плитки таких кольорів:

  • сірий
  • вишня
  • венге
  • оливка
  • графіт
  • колор-мікс

Лише уявіть, як ви створюєте незабутні локації з тротуарної плитки візерунками різних кольорів та відтінків. Завдяки насиченій палітрі кольорів у вас є можливість викладати композиції у шахматному порядку, у формі ялинки або гармонічно поєднувати гру кількох відтінків. Вишукано виглядає строга композиція у поєднанні двох кольорів, і загадково хаотичне розміщення плитки 3-4 кольорів. Ми розробили для вас кілька можливих варіантів ефектного укладання вашого майданчику чи тротуару. Переконані, ви знайдете щось цікавеньке і для себе.
Детальніше асортимент і ціни