Тротуарна плитка «Бруківка» від RGM group: готові схеми укладки для Вашого натхнення

Компанія RGM group пропонує купити вібропресовану тротуарну плитку «Бруківку» стандартного розміру 200 на 100 мм, товщиною 40 мм. У наявності на складах два кольори: сірий та червоний.

Тротуарна плитка «Бруківка» – універсальний фігурний елемент мощення, її використовують для доріжок, парковок, пішохідних майданчиків, дворів, зон відпочинку.

«Бруківка» один з небагатьох фігурних елементів мощення, який можна укладати на звивистих і радіусних ділянках зі збереженням поздовжніх швів і орнаменту. Для цього треба лише попередньо накреслити схему розкладки з не прямокутною, а клиновидною формою шва.

«Бруківка» від RGM group – лаконічна форма, що дарує розмаїттям схем укладки

Схеми укладання тротуарної плитки «Бруківки» відрізняються різноманіттям. Навіть при використанні однотонного каменю, елементи мощення можна розташувати вздовж доріжки, діагонально до її поздовжньої осі або у вигляді декоративного візерунка на будь-якій окремій ділянці.

Найбільш популярні схеми розкладки однотонних фігурних елементів мощення:

«Лінійна» – усі елементи орієнтовані довгою стороною в одну сторону (зазвичай вздовж доріжки), шви збігаються;

«Цегляна кладка» – орієнтація ФЕМ зберігається, як в попередньому варіанті, проте додається перев’язка в ¼ або наполовину в сусідніх рядах;

«Ялинка» – елементи мощення розміщені під прямим кутом відносно один одного;

«Блокова» – два елемента паралельні один одному, два елемента блоку, що примикає,  розгорнуті під прямим кутом до них.

Важливо! Загальна орієнтація блоків, ялинки, цегляної кладки і лінійної розкладки може бути направлена в будь-якому, зручному для майстра, напрямку.

Схеми розкладки двох кольорів:

“Шахівниця” – найпростіший варіант підвищення оригінальності тротуарного покриття. Стандартна блокова схема, виконана у двох кольорах.

Невеликий орнамент, що часто повторюється – вдале рішення для невеликих ділянок.

Оригінальний малюнок великого розміру – для великих зон мощення.

Радимо! Обирайте якісну вібропресовану тротуарну плитку від виробника.

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та купуйте якісну тротуарну плитку «Бруківку» з доставкою від RGM group. Крім того, у нас Ви можете замовити послуги з укладання тротуарної плитки.