Третій рік експлуатації тротуару на Петропавлівській «на відмінно»

Плитка від RGM group

Йде третій рік експлуатації тротуару по вулиці Петропавлівська у Сумах, який зробила наша компанія.

Інспектуємо після дощу, щоб перевірити не тільки якість нашої плитки, а й те, як наші працівники її уклали — чи не має калюж на тротуарі, які б заважали пішоходам.

Нам це важливо і нам приємно, що зроблена робота — якісна та надійна. Адже вважаємо, що для клієнтів кращою нашою рекламою будуть конкретні приклади, і нам не соромно — є що показати.

Як бачимо із фото (а кожен сумчанин може переконатися і на власні очі, пройшовшись по цій вулиці) – тротуар перебуває у відмінному стані, пошкоджень плитки вже після другої зими не виявлено. Також хочемо підкреслити, що огляд робився одразу після дощу, однак якихось підтоплень чи калюж на тротуарі теж виявлено не було – що свідчить про дотримання нашими спеціалістами технологічних стандартів укладання плитки і, як результат, – маємо комфортний, красивий та надійний тротуар.

Однак на цьому RGM group зупинятися не збирається. Ми прагнемо постійно покращувати нашу продукцію, роблячи її максимально якісною та надійною. Тому вже у липні цього року ми відкриємо новий Завод з виготовлення фігурних елементів мощення, на якому в тому числі буде виготовлятися і тротуарна плитка підвищеної надійності. Близько двадцяти мільйонів інвестицій у виробництво і нові технології, задля того, щоб вулиці та площі Сумщини були красивими і комфортними!

Тому, якщо ви цінуєте якість і не бажаєте платити двічі або й взагалі щороку – звертайтеся в нашу компанію: ми вам і плитку запропонуємо, і укладемо її згідно усіх сучасних технологій з гарантією 10 років (до речі, на плитку ми також даємо гарантію 10 років)!

Також RGM group виробляє та реалізує: бруківку класичну, бруківку-двутавр («Подвійне Т»), бруківку «Старе місто», бордюри тротуарні та дорожні, камінь бутовий різних фракцій, щебінь гранітний різних фракцій, гранвідсів, керамзит, пісок кар’єрний та річковий.

Телефон для замовлень: 095-815-85-11, 095-815-85-51, або на стаціонарний: (0542)-655-069.