ТОВ «Сумимостобуд» стало лідером галузі серед господарських товариств України

У Національному бізнес-рейтингу ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, отримало «золото» за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» та стало володарем звання «Лідер галузі 2019».

Аналіз кращих підприємств у своєму виді діяльності проводився серед 329 783 об’єктів господарювання, які вели свою діяльність протягом 2019 року.

«Ви з гордістю можете заявити, що Ваша організація – володар звання «Лідер галузі 2019». Це визнання успішної і сумлінної праці всього колективу. Навіть більше, сьогодні, в умовах високої конкуренції, звання Лідера – потужний інструмент у просуванні та розвитку як підприємства, так і вашого персонального бренду», – йдеться у повідомленні від Національного бізнес-рейтингу в Україні.

Нагадаємо, Національний бізнес-рейтинг в Україні засновано 16 років тому. Мета НБР – визнання і популяризація провідних підприємств різних галузей, які дотримуються принципів відкритості й добропорядності у відносинах зі споживачами, партнерами, державою.