ТОВ «Роад Констракшн» завершує будівництво дороги Батурин-Конотоп-Суми

ТОВ «Роад Констракшн», яке входить до групи компаній RGM group та є повноправним членом Всеукраїнської дорожньої Асоціації, продовжує успішно реалізовувати програму Президента України та Уряду «Велике будівництво» та комплексно відновлювати об’єкти дорожньої інфраструктури Сумщини. Наразі завершуються роботи на дорозі державного значення Р-61 Батурин-Конотоп-Суми  на окремих ділянках км 113+530 — км 116 + 070 та км 123+597 — км 126+039. На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області компанія на високому рівні ремонтує важливий стратегічний об’єкт між двома найбільшими адміністративними центрами Сумщини – Сумами та Конотопом.

Дорога має важливе значення для жителів регіону, оскільки проходить через Чернігівську та Сумську області, з’єднуючи дороги міжнародного значення Кіпті–Глухів–Бачівськ та дороги регіонального значення Кролевець-Пирятин та Суми-Глухів.

«Протягом двох місяців ремонтно-будівельні бригади якісно укладали нижній та верхній шари дорожнього полотна, використовуючи асфальтобетон власного виробництва ЩМА-20.
Відтепер сумчани та гості нашого регіону будуть насолоджуватися подорожами комфортними автотрасами, оскільки нове покриття укладено з надміцного щебенево-мастикового матеріалу. Можу впевнено сказати, ми на фінішній прямій. Залишилося улаштувати обочини та нанести дорожню розмітку.

Професійний колектив компанії та дорожні бригади прикладають максимум зусиль, щоб уже найближчим часом жителі області комфортно і безпечно долали відстані між найбільшими містами Сумщини», – коментує керівник RGM group Сергій Голуб.