Сергій Голуб: «RGM group підтримує Академію вільної боротьби, аби наші діти були здоровими та успішними»

академія боротьби Юрія Голуба

RGM group піклується про фізичне виховання та розвиток дітей, підтримуючи Академію вільної боротьби Юрія Голуба.

Наразі юним вихованцям RGM group закупила тренувальну форму, щоб сумські дітлахи відчували себе справжньою родиною в Академії та активно займалися спортом.

 «Колись я був таким , як ви, і займався вільною боротьбою на цьому ж стадіоні на Роменській у Юрія Голуба – батька вашого тренера Юрія Юрійовича Голуба.

Я вдячний своєму тренеру за виховання. Спорт навчив мене ніколи не здаватися, приймати виклики, ставити цілі та йти до своєї мети. Тоді, малими, ми ще всього не розуміли, але саме у той час у кожного із нас, юних борців, сформувався твердий характер та вміння проявити себе в колективі друзів, товаришів, старших. Зрештою, завдяки спорту ми стали наполегливими та цілеспрямованими, що вкрай важливо на шляху у професійне майбутнє. Свого часу мене підтримали, в мене повірили, і я переконаний, що це необхідно і нашим дітям. Підтримаймо їхні маленькі перемоги, які в майбутньому стануть справжніми досягненнями.

Добре, коли є хороший тренер-наставник, який завжди допоможе. І мені приємно, що син мого тренера продовжив справу свого батька.

Будемо підтримувати й надалі юних академіків боротьби, щоб наші діти були здоровими, мали бажання боротися та йти до своїх власних перемог», – підсумував керівник RGM group Сергій Голуб.