Сергій Голуб: «Не панікуємо, а дбаємо про економіку та завтрашній день!»

Не зважаючи на досить складний соціально-економічний період в житті нашої області та країни, RGM group не відступає від поставлених цілей та завдань – на часі триває виробництво нової лінії для виготовлення тротуарної плитки та інших бетонних виробів, в яку компанія інвестувала 20 мільйонів за рахунок кредитних коштів.

«Не панікуємо, а думаємо про економіку та завтрашній день! – коментує керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб. – Життя триває, сьогодні кожен має мобілізувати власні зусилля і зрозуміти: чим він може бути корисним для своєї держави та суспільства. RGM group продовжує економічну діяльність. Ми вживаємо усіх заходів для того, щоб у нинішній ситуації завантажити виробництво, зберегти існуючі та створити нові робочі місця, а також збільшити обсяги промислового виробництва на Сумщині».

Нагадаємо, що виготовлення нової лінії для виробництва тротуарної плитки – це не єдина цьогорічна інвестиція  RGM group у розвиток економіки. Зокрема, 3 мільйони гривень пішли на придбання та монтаж нових сховищ (силосів) для цементу та мінерального порошку, які значно вплинуть на об’єми виробництва сучасного асфальтобетону, а також задовольнять потреби у даних матеріалах інших підприємств Сумщини.