Сергій Голуб: «Інвестуємо у здоров’я наших дітей»

RGM group інвестує значні кошти не лише у власні виробництва, а й несе соціальну відповідальність. Цього року компанія почала активну співпрацю з  «Академією вільної боротьби Юрія Голуба», у якій тренуються діти віком від 6 до 12 років.

У 2020 році спортивна громадськість відзначатиме 55-річний ювілей розвитку вільної боротьби на Сумщині. На жаль, як ми знаємо, бюджетних коштів не вистачає, щоб повноцінно підтримувати та фізично розвивати молоде покоління.

«Той, хто виховує власних дітей, розуміє, що саме фізичне виховання – це здоров’я та можливість особистого розвитку дитини. Після завершення карантину «Академія вільної боротьби Юрія Голуба» планує одразу відновити тренування юних спортсменів. Але без належної підтримки складно створити дітям необхідні умови для їхнього повноцінного фізичного розвитку. Для дітей цього віку, зовсім юних академіків боротьби, дуже важливо мати перші перемоги, та коли не маєш можливості якісно займатися спортом, досягти кращого результату уже складніше», – коментує майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та світу з вільної боротьби Юрій Голуб.

Підтримуючи дитячий спорт, RGM group вирішила взяти на себе соціальну відповідальність.

«Дуже важливо дати правильний старт, щоб бажання боротися та йти до перемоги у сумських дітлахів ніколи не вичерпалося. Для цього наша компанія й прикладає зусилля. Уже виділено кошти на ремонт спортивної зали та закупівлю спортивного інвентарю. Ми створимо максимально необхідні умови для повноцінних тренувань дітлахів у «Академії вільної боротьби Юрія Голуба», – підсумував керівник RGM group Сергій Голуб.

Нагадаємо, ще раніше RGM group стала також спонсором гандбольної збірної Сумського державного університету «RGM group–СумДУ» та закупила гравцям нову форму. Підтримуючи хлопців під час кожної гри у Вищій лізі, уже маємо не одну перемогу.

Наша компанія продовжує й надалі системно інвестувати кошти у розвиток спорту – майбутнє дітей та молоді Сумщини.