Сьогодні у нашому місті завершився проект «Весільний  сквер»!

Компанія ТОВ «Роад Констракшн» ще місяць тому успішно завершила укладання тротуарної плитки на доріжках поблизу РАГСу. А сьогодні на новому, доглянутому майданчику красується нова фотозона у вигляді серця. Досить романтично і символічно.

«Значима подія у нашому місті, зокрема для молодят, які саме у цьому РАГСі даватимуть обітниці вічного кохання та ставатимуть на поріг спільного життя. У 2017 році місцева влада почала реалізовувати цей проект, який саме сьогодні успішно завершився – озеленено територію, установлено ковану альтанку,  лави,  арки, сучасні ліхтарі, комфортні доріжки та символ любові.

Трудовий колектив нашої компанії нагороджено грамотою міського голови за вагомий внесок у розвиток благоустрою та галузь будівництва міста Суми. Зізнаюся, приємно чути слова вдячності за високу професійну майстерність та оперативне виконання робіт по замощенню весільного скверу. Дякуємо депутатов і місцевої ради Ірині Рибальченко за довіру нашій компанії та значимий благоустрій нашого міста», – коментує директор ТОВ «Роад Констракшн» Олексій Макарюк.