Makarjuk A.V.

Пропонуємо співпрацю з компанією “RGM group”

Компанія «RGM group» об’єднала не тільки досвід підприємств – ТОВ «Сумимостобуд, ТОВ «Гелікон Груп», ТОВ «Роад Констракшн», а й стала гарантом якості  для партнерів, які співпрацювали з цими компаніями.

За цей час підприємства зарекомендували себе надійним, відповідальним партнером з професійним досвідом у сфері ремонту та будівництва мостів і доріг. Дорогами, які вони спроектували, не перший рік безпечно їздять сумчани та гості міста і області. Тепер їх напрацьований досвід, технології виробництва продовжує втілювати в життя компанія «RGM group». Ми маємо досвідчених спеціалістів та майстрів, які успішно реалізували не один будівельний проект.

Ми відкриті до діалогу з новими бізнес-партнерами, і продовжуємо активно співпрацювати з нашими постійними замовниками та колегами: Служба автомобільних доріг у Сумській області, ДП «Дороги Сумщини», ДП «Сумський облавтодор», Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, ТОВ «Суми-Сервіс-Буд», ТОВ «АІР-Т», КП «Шляхрембуд», ТОВ «Укрмонтаженерго» та ін.

Компанія «RGM group» пропонує співпрацю на постійній основі для надійних постачальників і замовників.

Наші партнери довіряють нам, оскільки ми – це:

 • багаторічний досвід роботи в ремонтно-будівельній сфері (компанії, які входять до складу «RGM group», не перший рік успішно освоюють ринок будівельних послуг та матеріалів);
 • високопрофесійний кадровий потенціал;
 • вигідні пропозиції та умови для спільної діяльності;
 • наявність широкого асортименту якісних будівельних матеріалів та автопарку власної спецтехніки;
 • застосування передових технологій;
 • різноманітний спектр будівельних послуг: ремонт та будівництво мостів і доріг, проектування, геодезія та благоустрій територій, лабораторні дослідження;
 • суворе дотримання термінів виконання робіт.

Співпрацюючи з нами, ви маєте можливість:

 • долучитися до високопрофесійної команди однодумців;
 • успішно та продуктивно розвивати власний бізнес;
 • налагодити вигідні партнерські зв’язки;
 • взяти участь у формуванні ринку ремонтно-будівельних послуг.

Компанія RGM group готова до співпраці як з державними, так і приватними підприємствами.

Це може бути:

 1. Реклама продукції та послуг з будівельними гіпермаркетами;
 2. Виконання ремонтних робіт та благоустрій територій ваших будинків, дворів, маркетів, шкіл, лікарень та ін. організацій;
 3. Експертиза будівельних матеріалів та асфальтобетонних виробів. Ми тісно співпрацюємо з вимірювальною лабораторією ТОВ «Кластер інжиніринг», яка проводить якісну і незалежну експертизу.
 4. Оперативна топографічна зйомка території вашої майбутньої забудови або дороги, виконана нашими геодезистами;
 5. Високопрофесійні проектувальні роботи, або розробка проектно-кошторисної документації вашого майбутнього проекту.

Всі вищевказані послуги ви можете замовити саме у нас.

Обговорити всі умови співпраці можна за номером телефона, указаному на нашому сайті, або особисто в офісі компанії. Чекаємо на Вас, і завжди раді успішно реалізовувати спільні проекти!