МОЖЛИВОСТІ ДОСТАВКИ

Ми перевозимо керамзит, бутовий камінь, щебінь, пісок, гравій, мармурову крихту, асфальт та асфальтобетон самоскидами (ЗІЛ, МАЗ, КамАЗ, Трал, FOTON, DAF), автобетонозмішувачами (КамАЗ і КРАЗ), цементовозами й тягачем.

Вантажопідйомність цих автомобілів 6 – 40т. Ми обираємо машину залежно від обсягу та ваги всього вантажу, заощаджуючи кошти клієнта на доставці. Невеликі обсяги будівельних матеріалів транспортує ГАЗель (1,5 т).

Маючи широкий автопарк спецтехніки (маніпулятори, автокрани, навантажувачі), ми самостійно та оперативно виконуємо вантажно-розвантажувальні роботи. У нас можна замовити послугу вивезення будвідходів з ваших об’єктів, що будуються.

У разі великих поставок і якщо це вигідно замовникам, ми організовуємо доставку залізничним транспортом через станцію Торопилівка, задіюючи наші складські приміщення й майданчики в смт. Степанівка.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З RGM GROUP

Сумчани, державні та приватні підприємства міста та області не перший рік користуються послугами «RGM груп», оскільки у нас:

 1. великий сучасний парк авто- та спецтехніки;
 2. техніка універсальна, маневрена та завжди в робочому стані;
 3. водії та експедитори – професіонали своєї справи;
 4. менеджери-оператори ввічливі й уважні, швидко приймають заявки та оформляють доставки;
 5. ми доставляємо потрібні обсяги в точно зазначений час та місце за доступною ціною;
 6. комплексні послуги від продажу до доставки.

ОПЛАТА

У нас клієнтоорієнтована компанія, і з кожним клієнтом ми працюємо індивідуально на підставі підписаного договору. Здійснюємо розрахункові операції в безготівковій формі, виступаючи офіційним платником податків на прибуток на загальних підставах згідно Податкового кодексу України. Всі ціни у нас прозорі та постійно оновлюються на сайті.

Оплатити доставку можна кількома способами:

 1. здійснити передоплату;
 2. внести кошти за фактом наданої послуги;
 3. реалізація послуги з відстрочкою платежу до 30 днів, яка діє для постійних клієнтів за умови наявності підписаного договору.

 

Завдяки тому,

 • що у нас можна придбати все необхідне для будівництва та ремонту доріг
 • товар завжди в наявності в необхідних обсягах
 • ми оперативно та безперебійно доставляємо вантажі автотранспортом одночасно або послідовно, тому у наших клієнтів немає простоїв, витрат часу й коштів!

Співпрацювати з нами вигідно і зручно. Телефонуйте – ми чекаємо на ваш дзвінок!