Група компаній «RGM group» – це об’єднання трьох наших підприємств для комплексного та ще більш якісного підходу до надання послуг з укладання та ремонту дорожнього покриття та продажу дорожньо-будівельних матеріалів по всій Сумській області.

Наші організації ТОВ «Гелікон груп», ТОВ «Сумимостобуд», ТОВ «Роад Констракшн» продовжують будувати та ремонтувати дороги та мости, забезпечувати великих забудовників і приватників будівельними матеріалами та виробами власного виробництва за допомогою одного майданчика – компанії «RGM group».

Клієнти RGM також мають можливість скористатися послугами нашого стратегічного партнера, з яким ми маємо давно перевірені відносини, лабораторії «Кластер Інжиніринг». А саме, дослідженням якості будівельних матеріалів, розробці проектів доріг та елементів благоустрою.

Один із стратегічних напрямків «RGM group» – продаж будівельних матеріалів і виробів

Ми співпрацюємо з багатьма будівельними та дорожніми підприємствами Сумщини, забезпечуэмо їх будматеріалами і виробами високої якості оптом та в роздріб, самовивозом та з доставкою. «RGM group» реалізує в Сумах:

 1. Інертні матеріали (щебінь різних фракцій, пісок річковий, кар’єрний немитий і намивний, цемент М500 в мішках по 25 і по 50 кг), керамзит, камінь бутовий, феросплавний щебінь, шлак гранульований, мармурову крихту.
 2. Будівельну продукцію (товарний бетон 7 позицій, цементний розчин М 50, 75, 100, 150, фундаментні бетонні блоки ФБС 24х4х6, 12х4х6, 24х6х6, 12х6х6, бетонні кільця 1 і 1,5 м, тротуарну плитку 5 варіантів, дорожні та тротуарні бордюри, дорожні плити і асфальтобетон).

Ми пропонуємо – оренду власного спецтранспорту та доставку вантажів

Наше підприємство володіє власним автопарком, що дозволяє нам надавати професійні послуги спецтранспорту. Ми здаємо техніку в коротко- та довгострокову оренду, а також доставляємо на об’єкти будматеріали та вироби, куплені на наших складах.

Наша спецтехніка:

 1. автобетонозмішувачі (з обсягами на 5 і 9 м3);
 2. цементовози (вантажопідйомністю 10 і 20 т);
 3. автокрани (вантажопідйомністю 10 і 20 т);
 4. трали (вантажопідйомністю до 20 і 40 т);
 5. самоскиди (ЗІЛ – 6 т, МАЗ – 10 т, КАМАЗ – 10 т, МАЗ-маніпулятор – 10 т, МАЗ ФОТОН – 20 т, DAF – до 35 т);
 6. катки (3, 8, 9, 11 і 9,6 т);
 7. екскаватори (гусеничний повнопривідний з ківшом об’ємом 1 м3, колісний повнопривідний з ківшом об’ємом 0,3 м3, екскаватор-навантажувач);
 8. навантажувачі (ПетроНик 956 – 3 м3, ПетроНик 936 – 3 м3, Т156 – 2 м3);
 9. бурова машина.

Ми будуємо і ремонтуємо дороги і мости Сум і Сумської області

«RGM group» ви можете довірити повний цикл дорожньо-будівельних робіт, починаючи від проектування доріг та мостів, і закінчуючи введенням в експлуатацію. Вам буде гарантовано використання якісних, сертифікованих матеріалів та професіоналізм фахівців на кожному етапі роботи.

Ми виконуємо:

 1. Будівництво та ремонт доріг. Послуги в Сумах включають асфальтування територій і укладання тротуарної плитки.
 2. Будівництво та ремонт мостів.
 3. Перевалку вантажів.
 4. Виготовлення та реалізацію бетонної і ж / б продукції, продаж сипучих дорожньо-будівельних матеріалів.
 5. Проектування нових доріг та елементів благоустрою.

Ми об’єдналися, щоб вам було зручно, просто і вигідно!