RGM group збільшує об’єми виробництва бетону для монолітних будинків

бетон Rgm group

Роботи зі зведення монолітних конструкцій завжди вимагають особливих умов з виробництва і доставки бетонного розчину. У цьому процесі важливий цілий спектр особливостей: і ціна, і марка бетону, і час доставки, і можливість його подачі на об’єкт.

Увесь цей комплекс питань вирішують фахівці RGM group.

Виробнича потужність компанії RGM group представлена сучасним заводом з виробництва залізобетонних виробів і бетону, що дозволяє отримувати великий обсяг суміші та всі відомі марки бетону.

Стаціонарний бетонний вузол компанії RGM group вважається класичним варіантом і відрізняється високою продуктивністю готового бетонного розчину на годину. Використовується для заливки бетону і спрямований на тривалу роботу.

Наша стаціонарна бетонозмішувальна установка видає за зміну 140 м3 готової продукції, а автобетоновози щомісячно доставляють нашим клієнтам більше 3000 м3 бетону.

Компанія RGM group провела модернізацію бетонно-розчинного вузла, що дозволило вийти на більші об’єми та новий рівень виробництва товарного бетону згідно останніх вимог державних будівельних норм.

Бетон RGM group нині активно використовують сумські забудовники. Зокрема під час монолітного перекриття нульових поверхів. Щоб перекриття було міцним і надійним, роботи з його облаштування потрібно проводити без зупинки. Техніка RGM group з таким завданням справляється на відмінно.

Замовити якісний бетон необхідної Вам марки можна за телефоном +38 (050) 356-2605