RGM group виконує найскладніші роботи з реконструкції мосту в Климентово

реконструкція мосту в Климентово

Розпочалися роботи з монтажу металевої балки центральної прогонової будови на об’єктi реконструкції мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району.

Це одні із головних і найскладніших робіт, для виконання яких ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, було задіяно унікальну спецтехніку – два колісні крани, які здатні підіймати до 70 тонн вантажу. Роботи проходять під постійним контролем Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Слідкуючи за монтажем несучих конструкцій мосту, керівник RGM group Сергій Голуб зазначив: «Після звершення цих складних робіт ми зможемо впевнено сказати: доручення голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка щодо завершення реконструкції мосту в Климентовому до 1 серпня цього року — буде виконано. Так, спочатку через заморозку фінансування у 2018 році, були затримки із будівельними роботами. Ми залучали навіть значні власні кошти, щоб не зупиняти будівництво, але все ж час було втрачено. Сьогодні ж, ми бачимо з боку влади розуміння і сприяння в найскорішому завершенні реконструкції цього важливого для Сумщини інфраструктурного об’єкту, тому роботи тривають в пришвидшеному темпі зі збереженням якості виконання».

Нагадаємо, міст у с. Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.

Уже через кілька місяців ремонт об’єкту буде повністю завершено.