RGM group установлює два додаткові силоси для зберігання будівельних сумішей

Група компаній RGM group продовжує розширювати власні виробничі потужності й будувати додаткові силоси для зберігання цементу та мінерального порошку. Наразі в смт Степанівка установлюють додаткові два сучасні силоси загальною ємністю 150 т.

Після монтажу ще двох бункерів для зберігання будівельних сумішей на виробничій базі RGM group стоятиме п’ять запланованих силосів, які прийматимуть понад 375 тонн сипучих матеріалів. Це гарантує безперебійне забезпечення будівельних майданчиків області якісними матеріалами. Наразі компанія відвантажує тонни мінерального порошку, який входить до складу сучасного асфальтобетону, що також виробляє RGM group.

«Розвиток складської бази шляхом її збільшення та технічної модернізації оптимізує роботу підприємства, забезпечить її безперебійність та дозволить швидко розвантажувати залізничні ешелони з цементом та мінпорошком, мінімізуючи логістичні витрати.

Відтак RGM group має всі можливості, щоб пропонувати замовникам великі обсяги будівельних сумішей за доступними цінами та в оперативному порядку», – коментує директор ТОВ «Роад Констракшн», що входить до групи компаній RGM group,  Олексій Макарюк.