RGM group забезпечує будівельників Сумщини якісним щебенем

Купити гранітний щебінь у компанії, яка виготовляє висококласний бетон, стане найправильнішим рішенням.

На сьогоднішній день RGM group систематично виробляє бетонні суміші, тому має вигідні контракти на поставку нерудних матеріалів.  Компанія безпосередньо пов’язана з великими поставками якісного щебеню.  Відповідно, пропонує клієнтам гранітний щебінь та відсів за вигідною ціною без посередників самовивозом або з доставкою власним автотранспортом великою вантажопідйомністю.

 «Завдяки налагодженим партнерським відносинам і власному автопарку, RGM group уже сьогодні може доставити на ваші будмайданчики більше 5 тис. т сипучих матеріалів в тиждень, з яких щебінь гранітний фракцій 10-20 мм і 20-40 мм.  Ці фракції користуються величезним попитом і вважаються найкращим заповнювачем для високомарочного бетону, що застосовується в заливці автодорожніх, мостових і аеропортних покриттів.  Також щебінь гранітний популярний і у виробництві асфальтобетонних сумішей.

Крім того, ми здійснюємо доставку і продаж гранітного щебеню фракції 40-70 мм, 350 т якого вже вивантажили на базі в смт Степанівка для будівництва та ремонту доріг Сумщини, залізничних насипів і заливки фундаментів.

Переконаний, ми забезпечимо всіх замовників та будівельників області якісними сипучими матеріалами, в залежності від цілей і видів робіт », – коментує начальник відділу забезпечення RGM group Сергій Гнатенко.