RGM group стала офіційним спонсором ФК «Суми»

Між групою компаній RGM group та Футбольним клубом «Суми» підписано меморандум про співпрацю з метою постійного розвитку та популяризації футболу на Сумщині.

«Ми соціально-відповідальна компанія Сумщини. Розуміємо, що підтримка спорту – це пропаганда здорового способу життя та запорука здорової нації. Це інвестиції в наше майбутнє», – констатує керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб.

У свою чергу Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко відзначив: «Нам надзвичайно важлива підтримка RGM group. Упевнений, що її лідерські позиції в дорожньому будівництві Сумщини будуть трансформовані в перемоги нашої команди, хороший настрій та позитивні емоції сумчан!»

Нагадаємо, що група компаній RGM group – це альянс трьох підприємств ТОВ «Роад Констракшн», ТОВ «Гелікон Груп», ТОВ «Сумимостобуд», який було створено аби зробити пересування людей і вантажів безпечним, посилюючи економіку України. За останній рік RGM group взяла на себе серйозну соціальну відповідальність, забезпечивши спонсорську підтримку університетській гандбольній команді “RGM group – СумДУ”, Академії вільної боротьби Юрія Голуба, а відтепер і ФК «Суми».