RGM group стала частиною професійного об’єднання дорожнього бізнесу України

ТОВ «Роад Констракшн», яке входить до групи компаній RGM group, стало повноправним членом Всеукраїнської дорожньої Асоціації. Відтак наша компанія є частиною професійного об’єднання дорожнього бізнесу України.

«RGM group розвивається і розширює сферу свого впливу. Ми готові обмінюватися досвідом та знаннями з учасниками дорожнього ринку України. Готові до конструктивного діалогу з органами влади на національному рівні. – коментує керівник групи компаній  RGM group Сергій Голуб.
– Членство в ВДА – це додаткова можливість доносити побажання територіальних громад Сумщини, відстоювати інтереси регіону в напрямку розвитку дорожньої галузі. Ми будемо вносити власні законодавчі ініціативи, аби процес  розвитку дорожньої сфери у нашій області та державі вирішувався якомога швидше, адже люди втомилися від розбитих доріг та відсутньої належної інфраструктури».
Нагадаємо, Всеукраїнська дорожня Асоціація була створена у липні 2018 року підприємствами з усіх сфер діяльності в дорожній галузі  з метою створення комфортних умов для ведення бізнесу, налагодження діалогу між державою та ринком, створення прозорих та цивілізованих правил гри, підвищення етики ведення бізнесу, а також залучення іноземних інвестицій в дорожній бізнес України.