RGM group співпрацює з об’єднаними територіальними громадами Сумщини

Проводимо робочі зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад Сумщини, аби зробити інфраструктуру наших міст, селищ та сіл комфортною для людей.

Зустрілися із головою Білопільської міської територіальної громади Юрієм Зарко (на фото), заступником мера м. Ворожба Романом Куценко, головою Річківської сільської об’єднаної територіальної громади Миколою Солодовником.

У рамках зустрічі із керівником Білопільської громади Юрієм Зарко обговорили перспективи ремонту тротуарів і доріг у цьому будівельному сезоні. Провели інспекцію попередніх об’єктів, наприклад, на фото прибудинкова територія в м. Білопілля, який RGM group виконала у минулому році, перебуває у відмінному стані.

На території Ворожби проінспектували дороги, які після кількарічного ремонту знаходяться без єдиної вибоїни чи просідання. Замовники такою роботою задоволені, тому планують продовжити співпрацю із RGM group.

Окремо під час кожної зустрічі фахівці  RGM group поінформували про послуги проектування, які нині як ніколи актуальні, аби в умовах карантину працювати над плануванням майбутніх інфраструктурних об’єктів та не гаяти час.

Зацікавили представників громад і залізобетонні вироби RGM group – особливо  колодязні кільця, кришки, лотки, адже ремонт і прокладка нових водогонів та теплових мереж завжди на часі для місцевої влади. Є переконання, що і тут  RGM group зможе допомогти.

Тож, співпрацюємо з головами ОТГ й надалі!