RGM group розставила акценти в 2021 році

RGM group з нетерпінням чекає розпалу будівельного сезону, коли на повну потужність можна буде стартувати на дорожніх об’єктах Сумщини.

Щодо мостів, то наші бригади ще кілька тижнів тому розпочали підготовчі роботи з ремонту мостового переходу на дорозі територіального значення Т-17-05 Лохвиця-Охтирка-КПП «Велика Писарівка» 135+431 км та продовжують ремонтувати міст в селі Заруцькому.
Наша команда робить все, аби роботи виконувались якісно, оперативно і щоразу ми ставили планку ще вище. Для цього ми запустили в роботу програму «Oracle Primavera P6 EPPM», і вже успішно автоматизуємо процес управління проектами.
Також в пріоритеті нашої компанії – якість кінцевої продукції та виконаних робіт. Наразі ми розширюємо галузі атестації лабораторії, яка збільшила кількість етапів контролю якості вхідної сировини і готової продукції.
Щоразу якість робіт на дорожньо-мостових об’єктах підтверджено контролюючими органами.
Ще один пріоритетний напрямок розвитку RGM group – навчання співробітників компанії. Для кожного фахівця та спеціаліста розробляються індивідуальні програми розвитку для підвищення кваліфікації та особистих якостей. Щорічно співробітники компанії проходять навчання у провідних фахівців дорожньої галузі.
Тож акценти розставлено, чекаємо СТАРТУ!
Щодо наших виробничих планів на цей рік, читайте у наступних постах.