RGM group розпочинає ремонт мосту в с. Кімличка на Липоводолинщині

ТОВ «СУМИМОСТОБУД», що входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області, розпочинає аварійний ремонт мостового переходу через струмок в с. Кімличка на автомобільній дорозі Т-19-04 Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч км 66+212.

Кімличка — село у Липоводолинському районі Сумської області. Населення становить 519 осіб. Орган місцевого самоврядування — Кімличанська сільська рада.

Населений пункт перетинає балка Гнилий Яр, де тече струмок, через який лежить міст у аварійному стані. Поруч проходить автомобільна дорога Т-19-04 – на ній і відбуваються ремонтно-будівельні роботи даної мостової споруди.

Наразі ТОВ «СУМИМОСТОБУД» виконало наступні роботи:

  • демонтаж асфальтобетонного покриття;
  • демонтаж мостових та перехідних плит, лежнів;
  • демонтовано старі та встановлено нові плити заборної стінки.

Усе це виконано на одній частині мосту, щоб не перекривати рух транспорту. Аналогічні роботи будуть проведені на іншій частині об’єкту. Через 2 місяці проект буде завершено.

Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами. Будучи сертифікованим виробником цілого ряду будівельних матеріалів, ТОВ «СУМИМОСТОБУД» ретельно контролює якість складових ремонту і пропонує нашим замовникам завжди вигідні умови.