RGM group ремонтує міст у Галаївцях на Липоводолинщині

Черговий проект, який реалізує ТОВ «СУМИМОСТОБУД», що входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області – аварійний ремонт мостового переходу в с. Галаївець на автомобільній дорозі Т-19-13 Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенiвка км 41+597.

Галаївець (до 2015 року — Галаєвець) — село в Україні, в Липоводолинському районі Сумської області. Населення становить 122 особи. Орган місцевого самоврядування — Калінінська сільська рада.

У ході робіт уже зроблено частковий демонтаж старих конструкцій мосту (прольотну будову мосту), встановлені нові насадки на опори, укладені нові мостові плити, змонтовано монолітну плиту, зроблено її спряження із дорогою. Усе це виконано на одній частині мосту, щоб не перекривати рух транспорту. Потім аналогічні роботи будуть проведені також на іншій частині мосту.

Окрім цього, були демонтовані старі та встановлені нові плити заборної стінки з обох боків мосту.

Термін виконання робіт — протягом місяця.

Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами, адже завдяки тому, що ТОВ «СУМИМОСТОБУД», що входить до складу RGM group, саме виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, ми маємо змогу і більш ретельно контролювати якість складових ремонту – і пропонувати нашим замовникам більш вигідні умови.

Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за телефоном вказаним на сайті.