RGM group рекомендує: фундаментні блоки – будівництво без простоїв

У більшості випадках будівництва вибором №1 у будівельників-професіоналів залишаються фундаментні блоки. Така популярність має просте пояснення: ФБС довели свою ефективність на практиці. Більшість будівель стоять на надійній опорі з залізобетону – фундаментних блоках.

З ФБС від RGM group Ви заощаджуєте свій час та кошти!

Незаперечний плюс використання фундаментних блоків – швидкість закладки конструкцій, що прискорює будівництво будівлі. При цьому немає потреби чекати поки бетонний фундамент після заливки вистоїться і набере міцність. І хоча укладати ФБС доводиться за допомогою крана, витрати на спецтехніку окупаються скороченням простоїв.

Готові блокові елементи дозволяють заощадити час і швидко перейти до зведення решти споруди.

Будуйте надійно – будуйте з фундаментними блоками від RGM group

ФБС використовуються для зведення фундаментів з підвищеними вимогами до міцності, гідро- і теплоізоляції. Підходять для будівництва фундаментів будівель, бань, господарських споруд, стін підвалів.

Важливо! Наявність піщаних ґрунтів (улаштованої піщаної основи) з невисоко розташованими ґрунтовими водами.

Асортимент ФБС від компанії RGM group

Клієнти RGM group мають можливість реалізувати будівельні проєкти будь-якої складності. Ми маємо широкий асортимент типорозмірів фундаментних блоків:

ФБС 24.3.6 –Т (М100)

ФБС 24.4.6 –Т (М100)

ФБС 24.6.6 –Т (М100)

ФБС 12.3.6 –Т (М100)

ФБС 12.4.6 –Т (М100)

ФБС 12.6.6 –Т (М100)

Є можливість виготовлення фундаментних блоків інших типорозмірів під замовлення.

Увага! Компанія RGM group, як завжди, пропонує своїм клієнтам більше! Будете купувати продукцію для фундаментів, опорних стін, обов’язково поцікавтеся у менеджерів з продажу щодо модульних блоків лего

Новий тренд сучасного будівництва популярні у Європі модульні блоки лего – на складі у Сумах. Ефективна альтернатива фундаментним блокам зі своїми перевагами. Будувати швидко й легко, як зібрати конструктор!   

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605. Наші спеціалісти проконсультують Вас щодо покупки та розрахують вартість.