RGM group пропонує цемент від найкращого виробника

RGM group пропонує цемент марок ПЦ І – 500Р-Н та ПЦ ІІ/Б-К (Ш-В-П) -400Р-Н. Компанія здійснює прямі поставки портландцементу від лідера по виробництву цементу в країні ПАТ «Івано-Франківськцемент» без націнок та переплат.

Основні переваги цементу від  RGM group:

  1. Якість товару.  Цемент має паспорт якості на кожну партію товару і оригінальну заводську упаковку – це гарантія того, що цемент не є фальсифікатом.
  2. Наявність на складі нашої компанії значних об’ємів матеріалу.
  3. Гнучка система знижок в залежності від обсягів закупівлі та історії замовлень.
  4. Оперативність доставки.

Марка цементу ПЦ І 500 Н відвантажується як навалом, так і тарою в паперових заводських мішках по 50 кг. Під замовлення можемо фасувати цемент в поліпропіленові мішки масою от 0,5 до 1 тони.

Марка цементу ПЦ ІІ/Б-К (Ш-В-П) -400Р-Н відвантажується тарою в паперових заводських мішках по 25 кг, 50 кг.

RGM group пропонує

Навальний цемент. Матеріал відвантажується в автоцементовози промисловій групі споживачів –  виробникам товарного бетону та розчину, залізобетонних виробів, які мають ємкості для приймання навального цементу (силоси).  Розвантаження цементу відбувається в силоса за допомогою компресора.

Маючи власні силоси для зберігання цементу та власні автоцементовози, компанія RGM group систематично та безперебійно забезпечує виробників великими об’ємами будівельного матеріалу. Також відвантаження здійснюємо в автоцементовози покупців.

Тарований цемент. Сипучий матеріал в паперових та поліпропіленових мішках використовують замовники приватного та господарського сектору.  Ми доставляємо тарований цемент практично будь-яким автотранспортом. При великих обсягах закупівлі та для зменшення часу на завантаження, цей цемент відправляється на транспортних піддонах, що скорочує строки поставки на об’єкт покупця.

RGM group завантажує тарований цемент вручну, вилочними навантажувачами на європіддонах і доставляє як власним транспортом, так і самовивозом.

Купуючи цемент у нас, ви можете бути впевнені в оригінальності товару та його якості. Кожна партія цементу проходить лабораторне випробовування на заводі виробника згідно європейських та українських стандартів.

Оптовим покупцям гарантуємо знижку на кожну відвантажену тонну матеріалу.

 ДОВІДКОВО:

Портландцемент – сучасний будівельний матеріал, який користується попитом у провідних країнах світу завдяки своїм відмінним технологічним характеристикам. У своєму складі цемент містить вапняк, цеоліт, активні мінеральні добавки та добавки-наповнювачі. Такий склад цементу гарантує, що бетон матиме високу щільність, міцність, захист від корозії та тріщин. Добавки, які використовуються у цементі, добувають на родовищах Івано-Франківської та Закарпатської областей.