RGM group продовжує будівництво силосів для цементу

RGM group продовжує реалізацію проекту по розширенню виробничої бази — будівництво силосів для зберігання цементу та мінерального порошку, який входить до складу сучасного асфальтобетону, що також виробляє RGM group.

Наразі уже завезені самі силоси (3 одиниці плануємо змонтувати цього року і ще дві — наступного), проводиться модернізація залізничної колії, а також зроблена фундаментна основа під нове обладнання.

Загальна сума інвестицій у даний проект складає близько 5 мільйонів гривен, 3 із них вже інвестовані. Кожен силос зможе прийняти 75 тонн будівельних матеріалів.

Саме розширення та будівництво виробничих потужностей пов’язано із оптимізацією роботи та зниженням затрат на виробництво. Так, раніше, коли приїжджали вагони з цементом, доводилося затримувати їх, щоб розвантажити і перевезти до бетонно-розчинного вузла на проспект Курський, 32. А це призводило до здорожчання кінцевої продукції, так як були додаткові витрати. Після ж монтажу силосів, RGM group зможе в оперативному режимі розвантажувати залізничні ешелони і таким чином мінімізувати витрати на затримку вагонів.

Таким чином, RGM group планує не лише зробити свої будівельні матеріали більш доступними за ціновою політикою, а збільшити обсяги їх постачання.

Довідково: силос цементу – це бункер для зберігання сухого цементу, будівельних сумішей або інших дрібнодисперсних матеріалів. Стандартна конструкція являє собою металевий циліндр, закритий зверху кришкою з вентиляційними отворами і фільтрами, що закінчується знизу конусом із отвором і встановленим у ньому шиберним затвором для видачі цементу. Встановлюється вертикально на опорах. Цементні силоси є складовою частиною складу цементу.