RGM group: наближаємо весну – чистимо дороги від снігу!

Техніка для прибирання снігу від RGM group здатна вирішити задачі будь-якої складності. Хочете мати розчищені дороги? Обирайте послуги з прибирання снігу від RGM group.

Якісно почистити дороги від снігу, на який така багата зима-2022, допоможе механізоване прибирання. Лише після роботи важкої техніки, автошляхи, парковки, майданчики матимуть задовільний стан для безпечного та комфортного пересування.

Взяти в оренду необхідну техніку для прибирання снігу Ви завжди можете у компанії RGM group. Ми маємо широкий автопарк спецтехніки з різним навісним обладнанням та досвідчених операторів, які швидко та якісно приберуть, навантажать та перевезуть сніг.

Якщо Вам потрібна потужна техніка для розчищення доріг, ми надаємо автогрейдери, екскаватори-навантажувачі, фронтальні навантажувачі. Вони здатні розчистити в найкоротші терміни велику ділянку, завалену снігом.

Якщо ж для вирішення Ваших задач краще підійде маневрена та невелика снігоприбиральна машина, ми можемо запропонувати трактор Білорус зі щіткою.

Крім того, ми надаємо послуги комбінованих дорожніх машин, які укомплектовані плужно-щітковим устаткуванням для очищення проїжджої частини від снігу та піскорозкидачем для посипання доріг протиожеледними матеріалами.

Обирайте якісне прибирання снігу за доступною ціною від RGM group!

Телефонуйте: +38 (050) 356-2605