RGM group інвестувала 3 мільйони у нові силоси для цементу

Бути лідером по виробництву бетону на Сумщині для RGM group – це серйозна відповідальність, яка щороку підкріплюється конкретними справами. Перш за все, це стосується модернізації виробництва.
Цього року будівельний сезон ще не розпочався, а ми уже готуємося серйозно оновити наші виробничі потужності. Інвестувавши 3 мільйони гривень, ми будуємо на нашій базі у селі Степанівка нові силоси для цементу.

Наразі на фото видно 2 силоси, ще один буде доставлено протягом кількох тижнів. Місткість кожного силосу – 75 тонн.

«Взагалі у планах побудувати п’ять нових силосів, – розповідає керівник RGM group Сергій Голуб. – Адже попит на наші якісні продукти з кожним роком зростає. Тому наразі зупинилися на придбанні трьох установок, а ще дві, скоріше за все, придбаємо протягом року. Робиться це для того, щоб оптимізувати роботу та знизити затрати на виробництво. Так, раніше при приїзду вагонів із цементом, нам доводилося затримувати їх, щоб розвантажити і перевезти до нашого бетонно-розчинного вузла на проспект Курський, 32. А це призводило до здорожчання кінцевої продукції, так як мали додаткові витрати. Після ж монтажу силосів, RGM group зможе в оперативному режимі розвантажувати залізничні ешелони і таким чином мінімізувати витрати на затримку вагонів”.

Окремо зазначимо, що окрім цементу, нові силоси також будуть зберігати і мінеральний порошок, який входить до складу сучасного асфальтобетону, що також виробляє RGM group.

Довідково: силос цементу – це бункер для зберігання сухого цементу, будівельних сумішей або інших дрібнодисперсних матеріалів. Стандартна конструкція являє собою металевий циліндр, закритий зверху кришкою з вентиляційними отворами і фільтрами, що закінчується знизу конусом з отвором і встановленим в ньому шиберним затвором для видачі цементу. Встановлюється вертикально на опорах. Цементні силоси є складовою частиною складу цементу.