RGM group і спроектує, і побудує

Незважаючи на складний епідеміологічний стан, життя в країні продовжується. І незабаром, після завершення карантину, має повернутися в нормальне русло. А з ним почнуть і дорожні роботи. Однак перед тим, як щось будувати – потрібно спочатку його спроектувати.

І це стосується не лише будинку чи складної інженерної споруди – навіть для ремонту тротуару потрібен проект (особливо, якщо мова йде про державне або місцеве фінансування). Фахівці RGM group якісно та вчасно готові розробити усю необхідну інженерно-технічну документацію для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг, а також благоустрою території населених пунктів та окремих об’єктів.

Спеціалісти компанії надають комплексно або окремо наступні послуги:
  • інженерно-геодезичні вишукування із розробкою топографічного плану або схеми території в масштабі (забезпечує вивчення та надає необхідну для проектування інформацію про природні умови території об’єктів будівництва, передає зображення земної поверхні, побудоване без урахування її кривизни, що зберігає постійний масштаб у будь-який точці та по всіх напрямках і відповідає встановленим стандартам точності, відображає елементи ситуації та рельєфу місцевості, існуючих будівель, споруд. Для виконання даної роботи ми маємо унікальне у нашому регіоні обладнання – японський тахеометр SOKKIA CX-55, з яким працюють високопрофесійні спеціалісти);
  • винос в натуру (визначення координат на місцевості);
  • розбивка осей будівельних майданчиків;
  • геодезичний нагляд при будівельних роботах (фахівці RGM group проводять технічний нагляд протягом усього періоду будівництва об’єкта з метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва або зміни (зокрема шляхом знесення) такого об’єкта;
  • розробка проектно-кошторисної документації на всі види будівництва (нове, реконструкція, капітальний або поточний ремонт).

Зазначимо, що складання кошторисної документації є обов’язковою умовою якщо планується залучення бюджетних коштів, також рекомендується всім підприємствам незалежно від форм власності.

Для проходження експертизи документації необхідно, щоб кошторис був розрахований сертифікованим інженером кошторисником. RGM group має усі відповідні сертифікати для вищеописаних робіт:

  • інженер проектувальник (кошторисна справа) – сертифікат АР 010899;
  • інженер проектувальник І категорії (проектування доріг) – сертифікат АР 014339.

Сертифікати можна перевірити в реєстрі атестованих осіб http://asdev.com.ua/itn/list.php.

Спеціалістами проводиться повний комплекс робіт по виготовленню проектно-кошторисної документації з супроводом її при проходженні експертизи та отримання позитивного висновку.

Кошториси розраховуються на ліцензійних програмних комплексах ПК АВК-5 «Автоматизований випуск кошторисно-ресурсної документації», ПК «Строительные технологии – Смета», що дає змогу робити все в найкоротші терміни та з найвищою якістю виконання за доступними цінами.

“Розвиваючи проектний напрямок, ми намагалися зробити нашу співпрацю із Замовниками максимально комфортною, – розповідає керівник RGM group Сергій Голуб. – Таким чином, ми ще на етапі проектування враховуємо всі побажання клієнтів, їх можливості як фінансові, так і ресурсні чи часові. Більш того, проектуємо з таким прицілом, щоб усі ці плани були реалістичними до втілення в життя. Тому на виході такої співпраці Замовники не лише отримають якісний проект, а й такий, який буде потім легко і у відповідності до запланованих строків втілено у життя. Тим паче, що ми і ці роботи потім також можемо виконати”.

Наприкінці окремо хочемо звернутися до керівників об’єднаних територіальних громад — не витрачайте час, а головне, можливості. У вас є все необхідне, щоб зробити свої населені пункти дійсно красивими та комфортними і RGM group стане для вас у цьому питанні надійним помічником!